
5 629 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАРДА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Тумба приліжкова з висувною шухлядою Гарда сосна джексон Слониммебель Спальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру зістареної корабельної деревини. Прості і підкреслено грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.
Лаконічний зовнішній вигляд шкірного елемента спальні «Гарда» володіє правильним є розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 610мм
- Висота: 450мм
- Глибина: 386мм
– Матеріал корпус: ДСП(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ДСП / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
Колір:сосна джексон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Нічна |