
32 593 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ ГАРДА СЛОНІММЕБЕЛЬ
Ліжко 1.6 двоспальне Гарда сосна джексон Слоніммебель Спальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру состаренной корабельної деревини. Прості і нарочито грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.
Лаконічний зовнішній вигляд кожного елемента спальні «Гарда» володіє правильним розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1684 мм
- Висота: 960 мм
- Глибина: 2145мм
– Maтеріал корпус: ДСП(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / ДСП 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
-Колір:сосна джексон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х220 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 70 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 960 |
| Стан | Нове |