
4 444 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАРДА СЛОНИММЕБЕЛЬ
Дзеркало настінне навісне в обрамленні Гарда сосна джексон СлониммебельСпальний гарнітур в стилі Лофт з незвичайним колірним виконанням фасадів під фактуру зістареної корабельної деревини. Прості і підкреслено грубі форми додають в інтер'єр брутальний затишок і витонченість натуральних відтінків. Зовнішні ручки відсутні і замінені на майстерну фрезерування, не менше зручну у використанні.
Лаконічний зовнішній вигляд шкірного елемента спальні «Гарда» володіє правильним є розумінням простору і тонким почуттям композиції. Спокійні і розслаблюючі відтінки спальні припадуть до душі цінителям комфортного безтурботного відпочинку.
Характеристики:
Розміри:
- Ширина: 1785мм
- Висота: 2258мм
- Глибина: 653мм
– Матеріал корпусу: МДФ(16 та 22 мм)
– Матеріал фасади: плівка ПВХ / МДФ 16 мм
– Крайка: ABS 0,45 мм та 2 мм
– Ручки: фрезеровані
– Механізм шухляд: роликовий
- Колір:сосна джексон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5000 г |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1060 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | Ламіноване ДП |
| Колір | сосна джексон |