





130 537 ₴
Спальня Джаконда 180 з 4-х дверною шафою біла Шарніммебель виконана в класичному стилі .Все декоративні елементи патиновані золотом Меблі повністю виготовлені з найкращих матеріалів, тому дудже зручні та безпечні в експлуатації, не вибагливі в догляді і довговічні. Всі комплектуючі елементи, завдяки своєму грамотному внутрішньому наповненню дуже місткі
Хочете наповнити власну спальню королівської розкішшю? Досить купити розкішний спальний гарнітур Джоконда і наповнити кімнату для відпочинку багатством і вишуканістю.Ізящна прикраса будь-якої спальні. Відмінне придане.
Спальня Джаконда 180 з 4-х дверною шафою біла Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 4-ма дверцятами
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1384мм
Ширина: 2034мм
Довжина: 2116мм
Шафа: Висота: 2236мм
Ширина: 2171 мм
Глибина: 668 мм;
Тумба: Висота: 567 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Комод: Висота: 856 мм
Ширина: 1156 мм
Глибина: 503 мм;
Дзеркало:Висота: 1070 мм;
Ширина: 940 мм;
Глибина: 96мм;
Колір-білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 94 см |
| Ширина дзеркала | 107 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 115 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 138 см |
| Довжина ліжка | 211 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 203 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 56 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 233 см |
| Глибина шафи | 66 см |
| Ширина шафи | 217 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 3 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |