





88 889 ₴
Спальня Джаміля 160 з 4-х дверною шафою горіх Слониммебель Классіческій інтер'єр спальні - це поєднання стилю, вишуканості, гармонії і розкоші.Меблі з багатою обробкою і кількість ефектних декоративних елементів - основні відмінності класичного стилю. Кожен предмет спального гарнітура або елемент дизайну гармонійно вписується в загальну композицію простору.спальня Джаміля - елітна і ексклюзивна спальня високої якості.
Вибираючи класичний дизайн спальні Джаміля ви підкреслюєте бездоганний смак і естетичність, а також створюєте затишну та комфортну атмосферу в спальні.
Спальня Джаміля 160 з 4-х дверною шафою горіхСлониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 4-ма дверцятами
Ккомод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад - ламінованаМДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 2130мм
Ширина: 1819мм
Довжина: 2059мм
Шафа: Висота: 2341мм
Ширина: 2238 мм
Глибина: 598 мм;
Тумба: Висота: 466 мм
Ширина: 557 мм
Глибина: 436мм;
Комод: Висота: 850 мм
Ширина: 1100 мм
Глибина: 489мм;
Дзеркало:Висота:976мм;
Ширина: 936мм;
Глибина: 21 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 97 см |
| Ширина дзеркала | 93 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 123 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 48 см |
| Ширина тумби | 56 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 234 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Ширина шафи | 223 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |