





135 555 ₴
Спальня Дженіфер 180 з 4-ох дверною шафою горіх Слониммебель Дизайн спальні в класичному стилі справляє враження цілісного ансамблю. У ньому немає білі виражених зон і груп, витончене мереживне різьблення на всіх елементів меблів повязує весь простір у єдину концепцію. Світла оббивка ліжка перегукуючись з дзеркалами збільшує простір.Ясність, умиротворення, гармонія - вісь, що являє собою спальня. Абсолютно всі комплектуючі елементи спальні відрізняються не тільки красою і ізяшеством але і практичністю і багатофункціональністю.Н
Найбільш повно охарактеризувати цей гарнітур можна двома словами: традиційність і грунтовність.
Спальня Дженіфер 180 з 4-ох дверною шафою горіхСлониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 4-ма дверцятами
Туалетний стіл
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад - ламінованаМДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1474мм
Ширина: 2140мм
Довжина: 2094мм
Шафа: Висота: 2335мм
Ширина: 2305 мм
Глибина: 657 мм;
Тумба: Висота: 632 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475мм;
Комод: Висота: 850 мм
Ширина: 1100 мм
Глибина: 489мм;
Дзеркало:Висота:1050мм;
Ширина : 1266мм;
Глибина: 75 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 105 см |
| Ширина дзеркала | 126 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 147 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 214 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Глибина столика | 47 см |
| Довжина столика | 61 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 63 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 234 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Ширина шафи | 223 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 3 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |