








154 074 ₴
Спальня Лорена 180 з 6-ти дверною шафою білий Шарніммебель Меблі для спальні відрізняється плавними лініями, тут все обриси мають хвильоподібні форми, переважає архітектурний декор зі складними спіралями і крученими колонами. Шафи, як і ліжко, тумбочки, комод і туалетний столик мають дуже гарні різьблені ніжки. Верхівку шафи прикрашає різьблений декоративний елемент. Вся декорація закликає звернути увагу на розкіш інтер'єру. Це палацовий стиль, який використовували люди вищого класу в інтер'єрах своїх будинків.Затишна класика перевірена віками своєю вишуканістю здатна вразити і здивувати Вас.
Спальня Лорена 180 з 6-ти дверною шафою білий Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Стіл туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1565мм
Ширина: 2079мм
Довжина:2094мм
Шафа: Висота: 2437мм
Ширина: 2763 мм
Глибина: 685 мм;
Тумба: Висота: 632 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Стіл туалетний: Висота: 760 мм
Ширина: 1662 мм
Глибина: 475 мм;
Дзеркало:Висота:1153мм;
Ширина: 1115 мм;
Глибина: 80 мм;
Колір-гбілий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 115 см |
| Ширина дзеркала | 111 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 156 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 207 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 181 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 47 см |
| Довжина столика | 166 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 63 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 243 см |
| Глибина шафи | 68 см |
| Ширина шафи | 276 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 4 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |