




170 964 ₴
Спальня Латіфа 180 з 6-ти дверною шафою білий СлониммебельСпальня Латіфа вражає своєю палацової красою, втіленням досконалості дизайну виконання. Набір включає в себе всі необхідні для спальні меблеві вироби, об'єднані єдиним колірним, декоративним рішенням.
Просторе, з високим узголів'ям ліжко, прикрашене витонченим, ажурним орнаментом, гармонійно поєднується з м'якою оббивкою спинок.За рахунок великих дзеркал, вишуканих, позолочених елементів прикрас, місткий шафа не обтяжує навколишній інтер'єр.Туалетний столик з дзеркалом і тумбочка, обрамлені вигадливим візерунком вражають, оригінальністю виконання ніжок, представлених незвичайною різьблений конструкцією. Подібний дизайн створює ефект легкості і повітрянності Якісні, розкішні, красиві речі не можуть коштувати дешево. Ціна на спальню Латіфа відповідає чудовому зовнішньому вигляду гарнітура і високій якості виконання.
Спальня Латіфа 180 з 6-ти дверною шафою білий Шарніммебель входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Туалетний столік
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1660мм
Ширина: 2008мм
Довжина: 2200мм
Шафа: Висота: 2432мм
Ширина: 2901 мм
Глибина: 693 мм;
Тумба: Висота: 762 мм
Ширина: 708 мм
Глибина: 484 мм;
Туалетний стіл: Висота: 762 мм
Ширина: 1865 мм
Глибина: 484 мм;
Дзеркало:Висота:1240мм;
Ширина: 1270 мм;
Колір-білий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 124 см |
| Ширина дзеркала | 127 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 166 см |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 208 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 76 см |
| Глибина столика | 48 см |
| Довжина столика | 186 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 76 см |
| Глибина тумби | 48 см |
| Ширина тумби | 70 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 243 см |
| Глибина шафи | 69 см |
| Ширина шафи | 290 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | МДФ |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |