



138 814 ₴
Спальня Ніколь 180 з 6-ти дверною шафою горіх Слониммебель унікальний і красивий дизайн спальні "Ніколь" урізноманітніть ваш інтер'єр. Всі вироби мають дуже стильний і вишуканий вигляд, тому вони додадуть будь-якій кімнаті унікальності і дорожнечі. Всі комплектуючі елементи дуже практичні і функціональні, адже вони мають дуже зручне внутрішнє наповнення.Ніжний рослинний орнамент покрить золотою патінойізящно контрастує з основним тоном.
Дізайн спальні стилі справляє враження цілісного ансамблю. У ньому немає білі виражених зон і груп, весь простір ув'язнена язується єдину концепцію. Ясність, умиротворення, гармонія - вісь, що являє собою спальня
Спальня Ніколь 180 з 6-ти дверною шафою горіх Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Стіл туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1190мм
Ширина: 2100 мм
Довжина:2080мм
Шафа: Висота: 2287мм
Ширина: 1894мм
Глибина: 627 мм;
Тумба: Висота: 561 мм
Ширина: 627мм
Глибина: 408 мм;
Комод: Висота: 542мм
Ширина: 1250 мм
Глибина: 494 мм;
Дзеркало:Висота:1000мм;
Ширина : 800мм;
Глибина: 52 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 80 см |
| Ширина дзеркала | 100 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 119 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 210 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 56 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 62 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 62 см |
| Глибина шафи | 228 см |
| Ширина шафи | 278 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина комода | 125 |
| Пуфік | 0 |
| Ширина комода | 490 |