




94 518 ₴
Спальня Опера 180 з 5-ти дверною шафою горіх Слониммебель
Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 5-тью дверцятами
Стіл туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1565мм
Ширина: 2024мм
Довжина:2052мм
Шафа: Висота: 2437мм
Ширина: 2272 мм
Глібіна: 620 мм;
Тумба: Висота: 500 мм
Ширина: 540 мм
Глибина: 411 мм;
,Комод: Висота: 850 мм
Ширина: 1092 мм
Глибина: 471 мм;
Дзеркало:Висота:894мм;
Ширина: 730 мм;
Глибина: 22 мм;
Колір-горіх
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 89 см |
| Ширина дзеркала | 73 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 109 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 132 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 202 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 54 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 230 см |
| Глибина шафи | 62 см |
| Ширина шафи | 227 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 4 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 5-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |