





99 109 ₴
Спальня Сорренто 180 з 6-ти дверною шафою гарячий шоколад Слониммебель Стильні тенденції втілені в кожному предметі спальні : ліжко заворожує неповторною формою у головах, яка гармонійно поєднується з усіма елементами гарнітура. Неперевершений зовнішній вигляд, гармонійне поєднання патини і фрезерування на фасадах роблять колекцію унікальною. Вона внесення тепло, гармонію і затишок у будинок шкірного, хто вирішить її купити.
Гарнітур вразить вас своїм вишуканим дизайном і бездоганною якістю. З такими меблями ваш будинок наповниться затишною атмосферою і багатим оздобленням. Якщо ви хочете купити спальню Сорренто - ви зробите правильний вибір. Зручні і необхідні для щоденного застосування модулі подарують вам комфорт
Спальня Сорренто 180 з 6-ти дверною шафою гарячий шоколад Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1205мм
Ширина: 2005мм
Довжина:2167мм
Шафа: Висота: 2341мм
Ширина: 2385 мм
Глибина: 598 мм;
Тумба: Висота: 472 мм
Ширина: 534 мм
Глибина: 436 мм;
Комод: Висота: 856 мм
Ширина: 1084 мм
Глибина: 473 мм;
Дзеркало:Висота:900мм;
Ширина : 833мм;
Глибина: 33 мм;
Колір-гарячий школад

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Ширина дзеркала | 83 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 108 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 120 см |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Ширина тумби | 53 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 234 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Ширина шафи | 238 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 3 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |