



90 074 ₴
Спальня София з 5-ти дверною шафою горіх Слониммебель
Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Колір- бежевий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 96 см |
| Ширина дзеркала | 84 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 121 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 183 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 44 см |
| Ширина тумби | 59 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 232 см |
| Глибина шафи | 63 см |
| Ширина шафи | 233 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Крісло | 0 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Кушетка | 0 шт. |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Пуф | 0 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Тумба під теле-відео апаратуру | 0 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 5-ти дверний |
| Шафа пенал | 0 шт. |
| Шафа кутовий | 0 шт. |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |