




71 849 ₴
Спальня Щара з 4-ох дверною шафою горіх Слониммебель це оптимальне рішення для тих, хто цінує комфорт. Гарнітур виготовлен з натуральних матеріалів, а універсальний набір складових елементів без праці дозволить розмістити необхідні речі, одяг і предмети інтер'єру єру. У меблів відсутні гострі кути, плавні переходи роблять меблі елегантною та естетичною, округлі лінії узголыв'я ліжка синхронно перегукуються з подібними закрругленіямі на інших елементів меблів.
Якщо ви хочете купити цю спальню - ви зробите правильний вибір. Зручні і необхідні для щоденного застосування ммеблі подарують вам комфорт і уют.
Спальня Щара з 4-х дверною шафою горіх Слониммебель сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1100мм
Ширина: 1758мм
Довжина:2071мм
Шафа: Висота: 2330мм
Ширина: 1796 мм
Глибина: 624 мм;
Тумба: Висота: 505 мм
Ширина: 451 мм
Глибина: 439 мм;
Комод : Висота: 895 мм
Ширина: 1090 мм
Глибина: 473 мм;
Дзеркало:Висота:1035мм;
Ширина : 834мм;
Глибина: 22 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 83 см |
| Ширина дзеркала | 103 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 89 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 109 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 233 см |
| Глибина шафи | 62 см |
| Ширина шафи | 179 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 3 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1(шт) |