





174 370 ₴
Спальня Еліана 180 з 6-ти дверною шафою біла Шарніммебель Справжня краса у всьому - саме так можна охарактеризувати цю спальню. Її вишуканий зовнішній вигляд припаде до душі цінителям класичного стилю.
За рахунок плавних ліній і різьблених елементів гарнітур поєднує в собі розкіш і елегантність класичного стилю. • Ліжко з м'якою спинкою останнім часом стає все більш затребуваним , текстильна вставка з прикрасами підкреслює вишуканий інтер'єр і даруює комфорт під час відпочинку. Розпашна шафа - функціональна і зручні, за рахунок можливості самостійно оибрати необхідне внутрішнє наповнення, тому в шафах легко розмістити не тільки білизну і одяг, але і безліч інших речей.Меблі мають фігурні ніжки і карнізи.
Спальня стане самим стильним куточком квартири, а висока якість матеріалів буде радувати господарів багато років.
Спальня Еліана 180 з 6-ти дверною шафою біла Шарніммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 6-ти дверцятами
Стіл туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1575мм
Ширина: 2177мм
Довжина:2132мм
Шафа: Висота: 2448мм
Ширина: 2699 мм
Глибина: 678 мм;
Тумба: Висота: 632 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Стіл туалетний: Висота: 756 мм
Ширина: 1700 мм
Глибина:501 мм;
Дзеркало:Висота:1027мм;
Ширина: 1112 мм;
Глибина: 106мм;
Колір-гбілий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 102 см |
| Ширина дзеркала | 111 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 157 см |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 217 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Довжина столика | 170 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 63 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 244 см |
| Глибина шафи | 68 см |
| Ширина шафи | 269 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало | 5 |
| Пуфік | 0 |