






154 962 ₴
Спальня Еліза 180 з 5-ти дверною шафою горіх Слониммебель Шляхетний насичений колір гоірх,прикрашенний контрастним золотим вбранням різьби виглядає респектабельно і солідно. Особливий шик спальні додають елегантна форма спинки ліжка, яка перегукується з короною шафі, з рамою дзеркала, створюючи єдину гармонійну композицію. Вишуканий квітковий малюнок прикрашає фасади, надаючи композиції оригінальності.• Класичний різьблений карниз з'єднання єднує шафі в єдину композицію і підкреслює статусність меблів.Глянцеві фасади меблів спільно з дзеркалами відбивають світло, створюють в кімнаті атмосферу свята і візуально розширюють простір
.За рахунок вишуканого дизайну,спальня виглядає по-королівськи розкішною.
Спальня Еліза180 з 5-ти дверною шафою горіх Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 5-ти дверцятами
Стіл туалетний
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1510мм
Ширина: 2040мм
Довжина:2120мм
Шафа: Висота: 2436мм
Ширина: 2464 мм
Глибина: 670 мм;
Тумба: Висота: 632 мм
Ширина: 611 мм
Глибина: 475 мм;
Стіл туалетний: Висота: 760 мм
Ширина: 1662 мм
Глибина: 475 мм;
Дзеркало:Висота:1050мм;
Ширина : 1266мм;
Глибина: 75 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 105 см |
| Ширина дзеркала | 126 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 151 см |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 204 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Глибина столика | 47 см |
| Довжина столика | 166 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 63 см |
| Глибина тумби | 47 см |
| Ширина тумби | 61 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 243 см |
| Глибина шафи | 68 см |
| Ширина шафи | 276 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 4 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Шафа для одягу (орний) | 5-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |