




66 518 ₴
Спальня Конкорд -3 160 з 4-ох дверною шафою кльон світлий СлониммебельГарнітур уявлень в класичному стилі модерн. Корпуси меблів, виконанні в контрастному поєднані кольорів кльон світлий венге та,фасади прикрашені оригінальними металевими ручками.Зручна і елегантна м'яке ліжко з традиційним спальним місцем 160х200 мм і правильно підібраний ортопедичний матрац в поєднані з надійною основою подарують комфорт під час сну і відпочинку. Функціональним доповненням стануть традиційні тумби з двома ящиками повного видвіженія та вмісткиі комод з шафою-купе.
Ця спальня стані прекрасною покупкою для тих, хто віддає перевагу практичності і комфорту в інтер'єрі єрі: сучасним рішенням.
Спальня Конкорд -3 160 з 4-ох дверною шафою кльон світлий Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 4-ма дверцятами
Комод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1054мм
Ширина: 1700мм
Довжина:2157мм
Шафа: Висота: 2180мм
Ширина: 2146 мм
Глибина: 2157 мм;
Тумба: Висота: 474 мм
Ширина: 539 мм
Глибина: 436 мм;
Комод: Висота: 895 мм
Ширина: 954 мм
Глибина: 436мм;
Дзеркало:Висота:1153мм;
Ширина : 1115мм;
Глибина: 80 мм;
Колір-кльон/венге


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 100 см |
| Ширина дзеркала | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 181 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 47 см |
| Довжина столика | 166 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 53 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 218 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Ширина шафи | 214 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 3 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |