




98 667 ₴
Спальня Раміна 1.8 з 5-ти дверною шафою біла Слониммебель Меблі вироблена в романтичному класичному стилі "прованс",витонченість французького стилю підкреслюють декоративні накладки, різьблений орнаментом карниз і елегантна фурнітура «під бронзу». Дзеркала в повний зріст на фасадах шафи візуально розширюють простір кімнати і наповнюють її світлом.Тумби - це не тільки зручно, це ще й прекрасний декоративний елемент. Функціональний комодіз із зручними висувними ящиками допоможе розмістити велику кількість промов. Розкішне ліжко з різним узголів'ям виглядає стильно і вишукано.
За рахунок світлих відтінків меблі спальня виглядає невагомою і створює атмосферу затишку.
Спальня Раміна з 5-ти дверною шафою біла Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.У базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 5-ти дверцятами
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1350 м
Ширина: 2010мм
Довжина:2155мм
Шафа: Висота: 2300мм
Ширина: 2236 мм
Глибина: 2155мм;
Тумба: Висота: 500 мм
Ширина: 560мм
Глибина: 420 мм;
Комод: Висота: 827 мм
Ширина: 1100 мм
Глибина: 480 мм;
Дзеркало:Висота:950мм;
Ширина : 704мм;
Глибина: 22 мм;
Колір-горіх

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СлонимМебель |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 95 см |
| Ширина дзеркала | 70 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 135 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 201 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 56 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Ширина тумби | 55 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 230 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Ширина шафи | 223 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Дзеркало | 4 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Туалетний столик | Ні |
| Шафа для одягу (орний) | 5-ти дверний |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ ламінований |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пуфік | 0 |