









6 126 ₴
М'яке крісло TM-1**Signal - найкраще рішення для облаштування вашої вітальні і додання їй завершеності і комфортної функціональності. У своєму дизайні і кольорі м'яке крісло ідеально гармонує з меблями і найкращим чином поєднується з гамою більшості стилів інтер'єру.
Сучасне крісло TM-1 польського бренду Signal виготовлено з якісних і високоміцних матеріалів, воно порадує Вас своєю функціональністю і довговічністю. Крісло відмінно підійде для як для офісу, так і для кафе, бару або ж для домашньої обстановки.
Оббивка спинки і сидіння виконана з міцного і зносостійкого шкірозамінника в різноманітних колірних рішеннях. Крісло TM-1 оригінально виконано, а завдяки його обтічним формам і соковитим відтінкам воно виглядає дуже красиво і стильно.
Характеристики Крісло м'яке TM-1** Signal:
Матеріал: екошкіра
Колір на вибір: білий, червоний, чорний, коричневий, світло-коричневий, зелений, сірий, крем.
Розміри:
Висота: 76 см
Висота сидіння: 46 см
Ширина крісла: 67 см
Глибина крісла: 47 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Підлокітники | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 76 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 47 см |
| Ширина | 67 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Наявність спального місця | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |