


2 260 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕПО GERBOR
Стелаж у дитячу кімнату з ДСП REG60 Непо Gerbor складається з містких полиць, в яких ви можете зберігати книги, фотографії або затишні декоративні елементи, які привнесуть індивідуальність у вашу вітальню.
Дитяча модульна система Nepo - сучасна колекція від української меблевої фабрики Gerbor, вдало поєднує стильний дизайн і високу функціональність. Характеризується мінімалістичним стилем, простими геометричними формами, модними відтінками і високою функціональністю.
Виготовляється з ЛДСП в кольорі «дуб sonoma» Відрізняється геометричними формами, алюмінієвими ручками, великим вибором стелажів, комодів, ліжок. Завдяки різноманітності елементів меблі Nepo Gerbor дозволяє створити практичну дитячу кімнату, вітальню, кабінет і передпокій.
Характеристики:
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Комплектація | |
| Антресоль | Ні |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1965 мм |
| Глибина стелажу | 335 мм |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Підстава |