

3 639 ₴
Стілець K-247 Halmar на металевому каркасі - м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Сидіння і спинка стільця виконані з екокожі. Каркас зроблений з пофарбованої сталі в кольорі дуб медовий.
Характеристики :
Матеріал каркас: фарбована сталь.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: білий, дуб медовий, сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 570
Ширина мм: 510
Висота стільця мм: 800
Висота сидіння мм: 450
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Користувацькi характеристики | |
| Обивний матеріал | еко-шкіра |