








12 538 ₴
Диван Малютка – це стильний компактний диван і зручне спальне місце. Такий диван пiдiйде до будь-якого інтер'єру, і Ви з легкістю знайдете для нього місце навіть у дуже маленькій кімнаті. Зазвичай його купують для дітей і підлітків, але просторе спальне місце підійде і для дорослої людини.
Диван-малютка має механізм трансформації - Алеко. З таким механізмом диван легко розкладається і з цим зможе впоратись навіть підліток.
Характерики:
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Доступні тканини:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 150 см |
| Глибина дивану | 105 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 98 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 115 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ЛДСП |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинний блок, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори | метал |
| Обивний матеріал | Текстиль |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Функція релакс | Немає |
| Тканина | Магма |
| Вбудований бар | Немає |