

8 002 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЄВА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Лiжко двоспальне в спальню з ДСП Єва Мебель Сервіс
Незвичайна і екстравагантна модульна спальня Єва не залишить байдужими тих, хто шукає нестандартні і ексцентричні рішення оформлення кімнати. Ви не знайдете тут звичних класичних тенденцій, вигадливих і ажурних елементів декору і важких деталей в оформленні. Кожен модуль спальні Єва виглядає дуже модно і сучасно, а стильний абстрактний малюнок на глянцевих фасадах заворожує і інтригує уяву.
Лiжко двоспальне є елементом модульної спальнi Єва. Воно широке, просторе і неймовірно красиве. Оснащене високим узголів'ям з хвилеподібними формами, вона стане вишуканим і неймовірно стильним доповненням до інтер'єру. Ліжко оснащене металевими ламелями,не комплектується матрацом,матрац купується окремо.
Матерiал: ДСП.
Розмiр спального мiсця: 1600х2000 мм.
Розмiри:
Колір: венге темний, бiлий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП шпонована |
| Каркас ліжка | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |