



3 782 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЄВА МЕБЛІ СЕРВІС
Приліжкова тумба в спальню з ДСП Єва Меблі Сервіс
Незвичайна і екстравагантна модульна спальня Єва не залишить байдужими тих, хто шукає нестандартні і ексцентричні рішення оформлення кімнати. Ви не знайдете тут звичних класичних тенденцій, вигадливих і ажурних елементів декору і важких деталей в оформленні. Кожен модуль спальні Єва виглядає дуже модно і сучасно, а стильний абстрактний малюнок на глянцевих фасадах заворожує і інтригує уяву.
Приліжкова тумба є елементом модульної спальні Єва. Приліжкова тумба Єва обладнана двома висувними шухлядами.
Матеріал: ДСП.
Розміри:
Висота: 506 мм
Ширина: 516 мм
Глибина: 379 мм
Колір: венге темний, білий, макасар.
Ціна вказана за 2 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 52 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Фасади тумби | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |