




12 723 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЄВА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа в спальню з ДСП Єва Мебель Сервіс
Незвичайна і екстравагантна модульна спальня Єва не залишить байдужими тих, хто шукає нестандартні і ексцентричні рішення оформлення кімнати. Ви не знайдете тут звичних класичних тенденцій, вигадливих і ажурних елементів декору і важких деталей в оформленні. Кожен модуль спальні Єва виглядає дуже модно і сучасно, а стильний абстрактний малюнок на глянцевих фасадах заворожує і інтригує уяву.
Шафа є елементом модульної спальнi Єва. Шафа Єва чотиридверна, без ніжок. За двома центральними фасадами, укомплектованими високими дзеркалами, і двома бічними фасадами ховаються дві секції: секція зі штангою для тремпелів, тому тут Ви зможете розташувати вечірні довгі вбрання, костюми або дорогий верхній одяг, а інша з полицями для повсякденних речей.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колір: венге темний, бiлий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 5 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2141 мм |
| Глибина шафи | 584 мм |
| Ширина шафи | 2014 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |