


4 055 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРКОС МЕБЛІ СЕРВІС
Комод у спальню з ДСП Маркос Меблі Сервіс
Спальня Маркос - це вишукане поєднання кольору і стилю. Світлий колір меблів допоможе Вам візуально розширити простір вашої спальні. Стильна і лаконічна фурнітура підкреслює унікальний зовнішній вигляд шкірного елементу. Білі вставки на фасадах надають особливу витонченість і роблять вироби повітряними і легкими.
Комод 4Ш Маркос є елементом модульної спальні Маркос. Комод з чотирма висувними шухлядами - відмінне доповнення інтер'єру єру. У ньому можна зберігати різноманітні домашні речі, а зверху розміщувати фоторамки і різні сувеніри.
Матеріал: ДСП.
Розміри:
Висота: 922 мм.
Ширина: 1028 мм
Глибина: 401 мм
Колір: дуб самоа.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 102.8 см |
| Глибина комода | 40.1 см |
| Висота комода | 92.2 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |