

2 172 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРКОС МЕБЛІ СЕРВІС
Тумба приліжкова в спальню з ДСП Маркос Меблі Сервіс
Спальня Маркос - це вишукане поєднання кольору і стилю. Світлий колір меблів допоможе Вам візуально розширити простір вашої спальні. Стильна і лаконічна фурнітура підкреслює унікальний зовнішній вигляд шкірного елементу. Білі вставки на фасадах надають особливу витонченість і роблять вироби повітряними і легкими.
Тумба приліжкова Маркос є елементом модульної спальні Маркос. Приліжкова тумба з висувною шухлядкою і відкритою полицею - відмінне доповнення інтер'єру єру передпокою, вітальні, спальні.
Матеріал: ДСП.
Розміри:
Висота: 456 мм
Ширина: 510 мм
Глибина: 372 мм
Колір: дуб самоа.

Ціна вказана за 2 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 37.2 см |
| Висота тумби | 45.6 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |