



4 480 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ АЛЯСКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод в спальню з ДСП i МДФ 4Ш Аляска Мебель Сервіс
Неймовірної краси спальня Аляска відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд і незвичайні форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП, який прослужить дуже довго. Родзинку меблям надають глянцеві МДФ вставки на фасадах кожного виробу.
Комод 4Ш Аляска є елементом модульної спальнi Аляска. Комод має мінімалістичний дизайн без ручок, чотири місткi висувнi шухляди, одна шухляда iншого кольору.
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiри:
Висота: 947 мм.
Ширина: 1124 мм.
Глибина: 429 мм.
Колір: дуб самоа/купучiно глянець, венге темний.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 112.4 см |
| Глибина комода | 42.9 см |
| Висота комода | 94.7 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |