


5 754 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ АЛЯСКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Ліжко двоспальне в спальню з ДСП i МДФ Аляска Мебель Сервіс
Неймовірної краси спальня Аляска відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд і незвичайні форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП, який прослужить дуже довго. Родзинку меблям надають глянцеві МДФ вставки на фасадах кожного виробу.
Ліжко двоспальне Аляска є елементом модульної спальнi Аляска. Ліжко на ніжках з вигнутим твердим узголів'ям. Виконане з ДСП, двоколірне узголів'я з декоративною вставкою з МДФ, має додаткову підтримку - п'яту ніжку. Комплектується ортопедичними ламелями,не комплектується матрацом,матрац купується окремо.
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiр спального мiсця: 1600х200 мм.
Розмiри:
Висота: 1012 мм.
Довжина: 2072 мм.
Ширина: 1704 мм.
Колір: дуб самоа/купучiно глянець, венге темний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207.2 см |
| Ширина ліжка | 170.4 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101.2 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас, ніжки | ДСП |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |