




4 460 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЛЯСКА МЕБЛІ СЕРВІС
Тумби приліжкові в спальню з ДСП i МДФ Аляска Меблі Сервіс
Неймовірної краси спальня Аляска відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд і незвичайні форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП, який прослужити дуже довго. Родзинку меблям надають глянцеві МДФ вставки на фасадах шкірного виробу.
Тумби приліжкові Аляска є елементом модульної спальні Аляска. В комплект входить дві приліжкові тумби (права і ліва). Висувна шухляда i відкрита полиця над шухдлядою зроблені з ДСП, фасад - МДФ. Пристінна планка робить тумбу продовженням ліжка.
Матеріал: ДСП, МДФ.
Розміри:
Висота: 881 мм
Ширина: 500 мм
Глибина: 403 мм
Колір: дуб самоа/купучіно глянець, венге темний.

Ціна вказана за 2 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40.3 см |
| Висота тумби | 88.1 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |