




16 359 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ АЛЯСКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа купе в спальню з ДСП i МДФ 2Д Аляска Мебель Сервіс
Неймовірної краси спальня Аляска відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд і незвичайні форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП, який прослужить дуже довго. Родзинку меблям надають глянцеві МДФ вставки на фасадах кожного виробу.
Шафа купе 2Д Аляска є елементом модульної спальнi Аляска. Шафа має двоє розсувних дверцят з великими дзеркальними вставками. За лiвими дверцятами знаходиться дев'ять полиць, за правими - штанга для одягу і верхня полиця.
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiри:
Висота: 2150 мм.
Ширина: 2000 мм.
Глибина: 606 мм.
Колір: дуб самоа/купучiно глянець, венге темний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | Дзеркало |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована, МДФ |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2000 мм |
| Глибина шафи-купе | 606 мм |
| Висота шафи-купе | 2150 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Дошка для прасування | Ні |
| Підставка для пилососа | Ні |
| Підставка для праски | Ні |