



8 204 ₴
Кухня з ДСП Грета Меблі Сервіс
Ультра сучасна і стильна кухня Грета нагадати Ваш будинок затишком і теплом. Гарний світлий колір ідеально доповнений темними вставками, які надають родзинку інтер'єру єру кухні. Всі елементи виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Міцна і надійна фурнітура прослужити Вам дуже довго.
Одна з переваг кухні Грета в тому, що її можна купити як комплектом 2,0 метра і 2,6 метра, так і окремими шафками. Величезний вибір розмірів і форм шафок дозволяє підібрати комплект навіть у нестандартну кухню.
Кухня Грета має наступні розміри шафок:
Висота нижніх тумбочок - 820 мм, глибина 445 мм
Висота верхніх шафок - 720 мм глибина - 285 мм
Товщина стільниці - 30 мм.
Матеріал:
- корпус - ДСП;
- фасад - ДСП.
Колір: дуб самоа, рівера труфіль.

Комплект може бути двох розмірів: 2 м i 2.6 м.
Комплект кухні Грета Меблі Сервіс 2.0 м включає:
- 80 низ мийка
- 80 низ робочий стіл
- 40 низ шухляди
- 80 верх дверцята
- 80 верх вітрина
- 40 верх дверцята
Комплект кухні Грета Меблі Сервіс 2.6 м включає:
- 80 низ мийка
- 80 низ дверцята
- 40 низ шухляди
- 60 низ дверцята
- 80 верх дверцята
- 80 верх вітрина
- 40 верх дверцята
- 60 верх дверцята
Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колір стільниці: карара глянець.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Дуб сонома |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-рейлінг |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 445 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 285 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2 м |