




1 701 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГРЕТА МЕБЛІ СЕРВІС
Нижня тумба в кухню з ДСП 60НШ Грета Меблі Сервіс
Ультра сучасна і стильна кухня Грета нагадати Ваш будинок затишком і теплом. Гарний світлий колір ідеально доповнений темними вставками, які надають родзинку інтер'єру єру кухні. Всі елементи виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Міцна і надійна фурнітура прослужити Вам дуже довго.
Одна з переваг кухні Грета в тому, що її можна купити як комплектом, так і окремими шафками. Величезний вибір розмірів і форм шафок дозволяє підібрати комплект навіть у нестандартну кухню.
Нижня тумба 60НШ Грета є елементом модульної кухні Грета. Секція виконана з ДСП, має двоє дверцят, за якими розташовані полиці, i широку висувну шухляда.Матеріал:
- корпус - ДСП;
- фасад - ДСП.
Розміри:
Ширина: 600 мм
Висота: 820 мм
Глибина: 445 мм
Колір: дуб самоа, рівера труфіль.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колір стільниці: карара глянець.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Висота | 820 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |