




749 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ ГРЕТА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з ДСП Окап 50 Грета Мебель Сервіс
Ультра сучасна і стильна кухня Грета наповнить Ваш будинок затишком і теплом. Гарний світлий колір ідеально доповнений темними вставками, які надають родзинку інтер'єру кухні. Всі елементи виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Міцна і надійна фурнітура прослужить Вам дуже довго.
Одна з переваг кухні Грета в тому, що її можна купити як комплектом, так і окремими шафками. Величезний вибір розмірів і форм шафок дозволяє підібрати комплект навіть в нестандартну кухню.
Навісна шафа Окап 50 Грета є елементом модульної кухні Грета. Секція виготовлена з ДСП, має однi дверцята, і призначена для встановлення над витяжкою шириною 50 см.Матерiал:
- корпус — ДСП;
- фасад ДСП.
Розмiри:
Ширина: 500 мм.
Висота: 360 мм.
Глибина: 285 мм.
Колір: дуб самоа, рiвера труфiль.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi: карара глянець.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Висота | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |