




894 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМІ ГРАНД МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з ДСП i МДФ Окап 50 Гранд Мебель Сервіс
Кухня Гранд - це справжня класика, яка ніколи не вийде з моди. Стильні і глибокі відтінки, різьблення фасадів, витончені ручки, ідеально підкреслять загальний інтер'єр кухні, а також додадуть йому шарму і родзинки. Зручно те, що в даній моделі Ви самостійно обираєте складові елементи, виходячи з індивідуальних параметрів, а також своїх уподобань. Така кухня стане ідеальним вибором, для меблювання як просторих приміщень, так і зовсім маленьких.
Навісна шафа 50В Гранд є елементом модульної кухні Гранд. Корпус виготовлений з ДСП, фасад - з МДФ. Секцiя має однi дверцята, за якими розташована полиця і призначена для встановлення над витяжкою шириною 50 см.
Матерiал: корпус — ДСП, фасади — МДФ.
Розмiри:
Ширина: 500 мм.
Висота: 360 мм.
Глибина: 285 мм.
Колір: фасади береза тундру, дуб золотистий, корпус — клен, горох.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Береза світла, Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Висота | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ |