






4 673 ₴
Тумба з натурального дерева Гармонія Арбор Древ
Стильна і компактна тумба Гармонія стане відмінним доповненням Вашої спальні. Вона виготовлена з натуральноого дерева сосни або буку, тому володіє неймовірною довговічністю і прослужить Вам не один десяток років. Виріб доповнено скляною поличкою, на якій зручно розташувати улюблену книгу або журнал. Зверху тумба покрита гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Габаритні розміри:
Ширина: 50 см.
Висота: 39 см.
Глибина: 35 см.
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Поличка виконана з гартованого скла товщиною 4 мм.
Доступнi кольори:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арбор Древ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха світла, Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Білий, Яблуня локарно |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 39 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір меблів | ВЕНГЕ |
| Матеріал | сосна |
| Матеріал | |
| Матеріал | Сосна |