


від 14 562 ₴
Ліжко двоспальне з м'якою спинкою з матрацом з підйомним механізмом 160х200 Естель Sofa
Лiжко Естель - сучасне та шикарне, стане головною окрасою Вашої спальні. Воно допоможе розлабитися та вiдпочити пiсля важкого робочого дня.
Ліжко виготовлене добротно, внутрішня ніша дозволяє раціонально використати місце під ліжком, що дуже актуально для невеликої квартири.
Ліжко виготовлене з матрацом (пружиний блок, ППУ) та пiдйомним механiзмом. Пiдйомний механiзм легкий і простий в експлуатації.
Підйомний механізм: пружина, за додаткову вартiсть можна замінити на газовий пiдйомник.
Вартiсть газового пiдйомного механiзму 565 грн.
Можна замовити короб з двох частин + 910 грн до вартостi.
Матерiал: каркас — натуральне дерево, фанера, оббивка — тканинна.
Розмiр спального мiсця: 1600x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 1660 мм.
Довжина: 2090 мм
Висота: 930 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна лiжка залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofa |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Пружини |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Бежевий, Білий, Сірий, Чорний |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | ДСП, натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас, ніжки | ДСП, натуральне дерево |
| Категорія тканини | 2 |