



10 129 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОЛОМІЯ ВЕНГЕ
Ліжко Соломія Неман з газовим підйомним механізмом - гарант відмінного самопочуття і повноцінного відпочинку. Ліжко комплектується дерев'яними ортопедичними ламелями (30 шт.). Асортимент колірного рішення допоможе купити ліжко потрібного розміру для будь-якого сучасного інтер'єру.
Спальня Соломія - чудові та практичні меблі в класичному стилі. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:
Габаритні розміри ліжка зі спальним місцем 140*200:
Габаритні розміри ліжка зі спальним місцем 160*200:
Габаритні розміри ліжка зі спальним місцем 180*200:
Додаткові опції:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Венге |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.4 см |
| Ширина ліжка | 146.5 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ плівковий |
| Ізніжжя ліжка | МДФ плівковий |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 140*200 |