





8 632 ₴
М'який кухонний куточок на фігурних ніжках Шотландія Мікс Меблі виробляється з натурального дерева - масиву бука. Спинка та сидіння - м'які, з тканинною оббивкою Шотландія 1а, Mebtex. Під сидінням передбачено два короби для зберігання. Кухонний куточок має стильний, солідний вигляд, прикрасить будь-яку кухню, зробивши її по-справжньому затишною, комфортною та функціональною. Традиційна шотландська клітинка вдало поєднується із поверхнею дерев'яних елементів. Кут може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Характеристики:
Корпус (каркас): натуральне дерево (бук)
Оббивка: тканина Шотландія 1а, Mebtex
Колір (відтінок) меблів: горіх
Колір оббивки: сіро-бежевий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Сторона кута | лівий, правий |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 910 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Довжина куточка | 1550 мм |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Розкладний стіл | Ні |
| Стіл | Ні |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |