






21 232 ₴
Диван розкладний у вітальню з натурального дерева Неаполь Скіф
Розкладний диван Неаполь - підкорить Вас своєю красою і стилем. У його дизайні переважає стриманість та лаконічність. Ця модель може вважатися універсальною і відмінно підійде як в класичний, так і в сучасний інтер'єр. Універсальний диван, який прослужити своїм власникам довгий проміжок часу, завдяки якісним матеріалам, з яких він виготовлений. А механізм трансформації - єврокнижка - легко перетворить диван на комфортне просторі ліжко.
Розміри спального місця: 1500х1900 мм.
Габаритні розміри:
Ширина - 2160 мм
Глибина: 970 мм
Висота: 950 мм
Матеріл: каркас - натуральне дерево (бук масив), оббивка: тканина.
Основа спального місця: пружинний блок.
Опори: натуральне дерево.
Важливо: доплата за додаткову планку в стандартному кольорі - 481 грн, венге - 533 грн, білому - 585 грн.
Увага: ціна дивану залежить від категорії обраної Вами тканини!







Увага: доплата за кольори: венге, чорний - 78 грн, білий, ваніль - 156 грн.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Жаккард, Вельвет |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Висувна корзина «карго» | 0 шт. |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Газетниця | 0 шт. |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Ні |
| Ніша для білизни | 0 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Опори | дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Спальне місце | пружинний блок |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Рівні регулювання кута нахилу спинки | 0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 97 |
| Довжина дивану | 216 м |
| Категорія тканини | 1 |
| Основа сидіння | пінополіуретан |
| Підлокітник | тканина |
| Сидіння | тканина |