

5 463 ₴
Приліжкова тумба в спальню з натурального дерева ТБ-3 Скіф
Приліжкова тумба ТБ-3 - це класична тумба з натурального дерева. Вона забезпечить Вам місце для зберігання дрібних речей, а також буде служити нічним приліжковим столиком. Приліжкова тумба має три висувнi шухляди.
Можливе комбінування кольорів. При комбінації кольорів додається доплата 5-30% до вартостi.
Матерiал: натуральне дерево (хвоя).
Розмiри:
Висота: 540 мм.
Ширина: 500 мм.
Глибина: 360 мм.
Для кольорiв натуральний, горiх, вiльха, дуб, червоне дерево, кальвадос можливе покриття екологiчним лаком на воднiй основi з доплатою до +10% до вартостi виробу.
За продукцію виконану в білому кольорі та кольорі ваніль нараховуються доплата + 20%, у кольорі венге та в сірому + 10%.
Можливi кольори:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Ваніль, Кальвадос, Вільха світла, Сірий, Червоне дерево, Горіх темний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 54 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |