




6 597,36 ₴
Шафа в вітальню з ДСП з дзеркалом 2D2S Антверпен Gerbor
Меблі Антверпен виробництва української фабрики Gerbor - стильна колекція, що привертає увагу цікавою текстурою. Випускається в кольорі "ясний сніжний / дуб морений". Виготовляється з ДСП з елементами МДФ. Завдяки світлому відтінку виглядає стильно і легко в інтер'єрі єрі. Контрастний колір кришки корпусу і темні делікатні ручки надають динамічності. Меблі Antverpen дозволяють облаштувати затишну і комфортну вітальню, спальню і передпокій.
Шафа 2D2S Антверпен є елементом модульної системи Антверпен. Дводверна шафа з дзеркалами містить дві висувні шухляди.
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 410 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий, Білий |
| Ширина | 870 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Фасади | ДСП, МДФ |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Основні атрибути | |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 |
| Кількість дзеркал | 2 |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 0 |