


6 732 ₴
Вішак для одягу в приходжу з ДСП 16/10 Антверпен Gerbor
Меблі Антверпен виробництва української фабрики Gerbor - стильна колекція, що привертає увагу цікавою текстурою. Випускається в кольорі "ясний сніжний / дуб морений". Виготовляється з ДСП з елементами МДФ. Завдяки світлому відтінку виглядає стильно і легко в інтер'єрі єрі. Контрастний колір кришки корпусу і темні делікатні ручки надають динамічності. Меблі Antverpen дозволяють облаштувати затишну і комфортну вітальню, спальню і передпокій.
Вішак для одягу 16/10 Антверпен є елементом модульної системи Антверпен. Він містить п'ять гачків для одягу.
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1580 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Підстава |
| Функціональне призначення | Для одягу |