









6 160 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АНТВЕРПЕН 2 GERDOR
Тумба для взуття 1S Антверпен 2 Gerbor з двома нішами та шухлядою – елемент модульної системи Антверпен 2 від фабрики Gerbor-холдинг до передпокою. Обладнана м'яким сидінням.
Меблі Антверпен 2 Gerbor – це сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями дуб морений. Характеризується потужним корпусом та мініатюрними темними ручками. Практичні та місткі елементи меблів Антверпен 2 Gerbor виглядають повітряно та легко в інтер'єрі вітальні, спальні та передпокою.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Фасади | МДФ, ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен сніжний / Дуб морений |