


3 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН МДФ GERBOR
Тумба для взуття BUT1D Коен МДФ Gerbor - допоможе заощадити вільний простір за рахунок своїх невеликих габаритів, а взуття довше збереже акуратний первинний зовнішній вигляд. Вона стане заключним елементом у меблювання прихожої, своєрідною завершальною нотою в інтер'єрі єрі. Тумба для взуття "Коен МДФ" однодверна, розрахована на невелику кількість взуття.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Виконаний в комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія/Штракс темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ, ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність дверцят | Так |
| Тип опор | Підстава |