


8 570 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ПРИХОЖОЇ КОЕН МДФ GERBOR
Пенал для передпокою REG1D2S Коен МДФ Gerbor
Пенал - це універсальний меблевий елемент, який допоможе не тільки облагородити приміщення і зробити його затишне, але заощадить вільний простір. Пенал REG1D2S "Коен МДФ" має строгий зовнішній вигляд, простий і лаконічний дизайн, підкреслений геометричними лініями і прямими кутами. Він буде гармонійно виглядати в інтер'єрі єрі вітальні, передпокою, особистого кабінету або навіть спальні. Пенал однокамерний, обладнаний трьома полицями всередині. У нижній частині пенала є два висувних ящика.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Корпус: ДСП + МДФ, Фасад: МДФ
Елементи системи виконані у комбінованому кольорі венге магія + штрокс темний:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2005 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 585 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія/Штракс темний |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | МДФ, ламінована ДСП |
| Полиці | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Наявність дверцят | Так |
| Наявність дзеркала | Немає |
| Тип | Пенал |
| Тип фасаду | розпашній |
| Тип фасаду шафи | прямий |
| Тип шафи | розпашній |