




4 230 ₴
Шезлонг Surf чорний/темно-сірий
Шезлонг AMF Surf (з анг. Прибій) для обладнання зони відпочинку на природі або біля басейну, з нової колекції Leisure. Прекрасний дизайн шезлогна не тільки подарує вам відчуття релаксу та відпочинку, а й безсумнівно здивує вас і гостей своїм поглядом. Каркас з металу, пофарбований порошковою фарбою в чорний колір, яка захищає матеріал від корозії, УФ-променів, руйнування і бруду. Саме сидіння і спинка з текстилю - сіткового матеріалу, який прекрасно пропускає повітря, що важливо жарким літом і не вбирає вологу, стійкий до впливу сонячних променів і засобів по догляду за шкірою. Вага виробу 15,5 кг, допустиме навантаження 120 кг. Є функція гойдання, механізм складання відсутня, тому шезлонг краще підійде для стаціонарного використання на протягу всього сезону.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 85 см |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 77 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Матрац | Ні |
| Підсклянник | 0 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |