
4 108 ₴
Передпокій Вішалка + тумбочка з ДСП Альба Скай практичні і привабливі меблі, що складаються з функціональних елементів, які вдало поєднуються між собою. Даний набір складається з тумби для взуття і відкритої вішалки. Вішалка з тумбочкою для взуття, виконана в сучасному стилі, виготовлена з ламінованого ДСП: корпус в кольорі "дуб венге темний", а фасад в кольорі "дуб венге світлий".
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 0 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 0 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |