
11 107 ₴
Передпокій Кора-1 з ДСП Скай то красивий і затишний передпокій для Вашої оселі! Передпокій виконаний в теплому і благородньому відтінку італійського горіха, який відмінно впишеться в класичні інтер'єри. Неабиякі різьблені елементи, елегантні металеві гачки і ручки - все це виглядає витончено і вишукано! Завдяки компактним розмірам вона зможе вміститися в саму малогабаритну кімнату. Склад передпокої дуже місткий. Вона складається з однодверних шафи-гардероба з дзеркалом на повний зріст, просторої відкритої вішалки і тумби для взуття з двома дверцятами. Дзеркало в повний зріст не тільки візуально розширює простір, але і дозволяє побачити себе на весь зріст.
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 2080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |