

5 871 ₴
Передпокій Аміна Світ Меблів - це невеликий сучасний передпокій, в якому поєднуються практичність і оригінальний дизайн. Передпокій Аміна відмінно підійде для невеликих коридорів, для любителів мінімалізму, а також для облаштування квартир на здачу. Незважаючи на невеликі розміри передпокій Аміна Світ Меблів вмістив в себе все необхідне, тумбу для взуття, відкриті гачки, полицю для головних уборів і ще багато різних дрібниць.
Загальні розміри:
Корпус: антрацит (ДСП).
Фасади: артвуд світлий (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направляючих.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, Антрацит |
| Стан | Новий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 2155 мм |