

2 976 ₴
Тумба для взуття в передпокій із ДСП+МДФ Візит Modern
Тумба для взуття Візит - це універсальний виріб, який безсумнівно стане основним атрибутом будь-якої передпокою. Дана модель містка і може не тільки зберігати взуття від пилу, але й функціонально економить простір в будь-якому приміщенні.
Набір меблів Візит чудово облаштує ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим зарубіжним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Характеристики:
Виробник: Modern
Країна Україна
Кількість полиць: 2 шт
Наявність висувної скриньки: Є
Матеріал: ДСП+МДФ
Колір каркасу: Дуб сонома
Колір фасаду: Макасар
Розміри:
Ширина: 600 мм
Глибина: 350 мм
Висота: 970 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 600 мм |